П`ятниця, 11.07.2025, 12:31
Мій сайт

 Каталог файлів

Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Мої файли [97]
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 14
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

Відкритий урок з математики в 1 класі
13.05.2013, 23:01

Тема: Розвязання задач. Обернені задачі.

Мета: продовжувати вчити дітей розвязувати  задачі; ознайомити з оберненими задачами,

Їх істотними ознаками; розвивати вміння висловлювати обґрунтовані судження; виховувати кмітливість, самостійність.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: табл. задача, дем. мат, схеми до задач, картки, іграшка Дракона, розмальовки.

                                        Хід уроку

Організаційний момент

Актуалізація опорних знань

   Гра «Встав знак» (картка№1)

Мотиваційний аспект

    «Шифрувальник» (картка№2)

Вивч. нового матеріалу

1.     Що таке задача, складові задачі.(Відповіді дітей)

ЗАДАЧА: Цап і коза були на базарі. Цап купив 5 капустин, а кізонька –3. Скільки всього капустин придбали цап і коза разом?

Де умова? Де питання?

 

ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

Раз, два – руки в боки,
Три, чтотири – два підскоки,
П’ять, шість – нахились,
Сім, вісім – розпрямись,
Дев’ять, десять – всі присіли,
І за парти тихо сіли.

 

    2. Розвязання задачі, пояснення вчителя. Знайомство з оберненою задачею.

Щоб скласти обернену задічу потрібно в умову ввести число, яке було невідоме в першій задачі, а одна звідомих чисел зробити невідомим

Закріплення вивченого матеріалу

1.     Рішення задачі і запис в зошит. Складання і запис оберненої задачі.

ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

Туки-туки молотком,

Дім будую із дашком.

Височенький буде дім,

Добре житиму у нім.

 

2.     Робота з картками (Складання оберненої задачі усно.)

Підсумок уроку.

Що пригадали? Що взнали нового? Самооцінка. Подарунки від дракона.

Категорія: Мої файли | Додав: женя
Переглядів: 584 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]